Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO JAK W KOPINIE JEST STRÓŻ TO GO DO ROBOTY Z GRABIAMI BO TEGO BUDYNKU NIKT NIE UKRADNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stowarzyszenie Tęcza będzie miało dużo pracy przy cmentarzu żydowskim, widze że burmistrz parking na autokary robi z cmentarza żydowskiego i poszerza drogę kosztem cmentarza . Mieszkancy nie wysypują śmieci tylko klub Górnika nawiózł sniegu, śnieg stopniał a żwir pozostał Wstyd Panie Prezesie aby swoje śmiecie wyrzucac na cmentarz żydowski Tyle pracy włożyło to stowarzyszenie , gdy miał burmistrz posiadaniu nie było uporządkowane ale kasę żydki płacili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak z klubu wywożili śnieg bo tam blisko mieszkam nawet zwrociłem uwagę że tu są pochowani ludzie, stwierdzili cyt" tu są pochowani żydzi. Może nasz Burmistrz by przekazał tą nieruchomośc po Roczniewskim dla Tęczy słyszałem wypowiedz taką że z kumplowali się żydkami to damy im figę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Burmistrz nie nawidzi żydów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesem Tęczy czy to jest ta soltysowa os. Samsonowicza, jeżeli tak to z opowiadan od ludzi to dużo zrobiła mówiono komuś uratowała życie sama zawiozła do szpitala tylko niewim czy to ta sama osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do " PAtryk" Cyt " nie było Tęczy przy łożu śmierci Stasia " na stronie www.sbib-tecza-leczna.free.ngo.pl że tęcza powstała w sierpniu 2008r. a sąsiad Stasio zmarł 2007r. to skąd miala byc Tęcza przy łożu coś Ci się tobie pokęciło. Pani Siudowa przychodziła zbierac podatek do mnie i do Stasia, Kiedyś Staś mówił że czeka na sołtyskę bo miała mu pisac do KRUS podanie. Nasza Sołtyska to społecznik nie raz i ja się doniej żaliłem na burmistrza miała zawsze swoje powiedzenie "Jutro będzie lepszy dzień" Szkoda bardzo że tą nieruchomośc sprzedaje burmistrz i radni bo by służyła dla nas. Naprawdę osoby starsze, młodżież w Łęcznej nie mają gdzie się podziac Są tylko PUB, bary nic więcej. Ja osobiscie podpisałem list poparcia aby w tym miejscu powstało Centrum, kino stołówka dla rencistów nie wszyscy mają emerytury górnicze. Chodzą pogłoski że działkę ma wykupic radny z gminy. Sąsiad Staśia z ul. Jana Pawła II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Radny ma wykupic działkę to dlatego nie chcą dac Tęczy wyszło szydło z worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak błyszczy w dali -przecież to ŁĘCZNA a dlaczego błyszczy - przecież tam jest TĘCZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie w tej Łecznej nic niema gdzie pójśc ma 18 lat, koncze szkołę i uciękam z stąd a propo Tęczy znajomy mówił mi że Tęcza utworzyla punkt przedszkolny w Józefowie. Co to za organizacja prężna mają Kopinę, Józefów, Lublin tylko mają problem z Burmistrzem i Radnymi w Łęcznej. Może Radni uważają zagrożenie jak zaczną obiecywac w wyborach a Tęcza ludziom może bardziej otworzyc oczy na ich obiecanki,cacanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisjaj w MOPS-ie i otrzymałem paczkę żywnościową. Rozdawali Panie ze Stowarzyszenia Tęcza za którą bardzo dziękuję. Życzę członkom Stowarzyszenia dużo wytrwałości i wszystkie decyzję które Państwo podejmują były spełnione. Sądze że nasze Radni wezmą po rozum do głowy by w Łęcznej pwstało miejsce spotkań osób starszych, młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/474977232 gdzie władze Łącznej ciule złamane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim ludziom dobrej woli tym co opluwają i nie opluwają tym co potrzebują i tym co mniej potrzebują.Tym co pomagają innym i tym co tylko mówią że pomagają,tym co się starają i tym co tylko w buzi są mocni ŻYCZĘ....ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT BĄDŻMY MOCNI DBAJMY O SIEBIE I INNYCH -POMAGAJMY SOBIE,ALE TEŻ UMIEJMY DZIĘKOWAĆ.WESOŁEGO ALLELUJA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Byłem na sesji chciałem zobaczyc naszych radnych strasznie się nudzili, spoglądali na zegarki, ziwali, czytali, od czasu do czsu bąkneli coś pod nosem Burmistrz wspomniał że należy zmienic zagospodarowanie przestrzenne. Po wczorajszym dniu stwierdzam gdyby Tęcza dała w radnym łabę to by się zainteresowali sprawą albo Tęcza by zapewniła głosy w wyborach burmistrzowi to by użyczył nieruchomośc Tęczy na cele publiczne i służyło nam. Tęcza jest biedna w łaby nie daje to figa z magiem Tęcza tak trzymac i życze Radosnych i spokojnych Świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna to miasto nie wyjasnionych dziwnych zjawisk. niby to przejrzysta gmina, a tak naprawde to wszsytko dzieje sie za naszymi plecami. Wszystkie sprawy i roznego rodzaju przetargi urzadzane sa tak ze niby wszystko pieknie i przejzyscie a z góry wiadomo kto ma wygrac i wykonac zlecenie i kto gdzies z boku kase za przysługe wezmie. Ot głupi przykład, dorga na wojska polskiego juz ma dziury a nie minal rok, chyba jest jakas gwarancja, panie teo prosze ingerowac!! firma kase wziela a wszystko jest robione po dziadowsku, juz w chinach lepsze drogi robia. O dworcu juz nie wspomne, albo o szkole koło huty. Władza taka niby prospołeczna a nic sie nie zmieniło w tych postkomunistycznych nawykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
der napisał:
Łęczna to miasto nie wyjasnionych dziwnych zjawisk. niby to przejrzysta gmina, a tak naprawde to wszsytko dzieje sie za naszymi plecami. Wszystkie sprawy i roznego rodzaju przetargi urzadzane sa tak ze niby wszystko pieknie i przejzyscie a z góry wiadomo kto ma wygrac i wykonac zlecenie i kto gdzies z boku kase za przysługe wezmie. Ot głupi przykład, dorga na wojska polskiego juz ma dziury a nie minal rok, chyba jest jakas gwarancja, panie teo prosze ingerowac!! firma kase wziela a wszystko jest robione po dziadowsku, juz w chinach lepsze drogi robia. O dworcu juz nie wspomne, albo o szkole koło huty. Władza taka niby prospołeczna a nic sie nie zmieniło w tych postkomunistycznych nawykach.
No a gdzie ty niby widziałeś te dziury na drodze o której piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie ty nie widziałes społeczniaku.... bo chodzisz kanałami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczniak to ciebie zrobił chamie bez ogłady. A kanał to ty masz w tym pustym łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
styl twoich wypowiedzi "gościu" świadczy o tym ze zakonczyles zawodówke gdzies tam koło łęcznej. tylko bys w pysk lał bo ciekawe skad mialbys umiec posługiwac sie jezykiem, przeciez zamist czytac ksiazki to dresik i kolo bloku ławeczka a pozniej jak sie uda to rylnia, od twoja wymazona kariera... jednym slowem wegetacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie nie jeden taki ham w łęcznej sie tylko napina a jak dojdzie co do czego to dresik szelesci jak spierd... COS DO WAS LUDZIE W DRESACH: SRAM NA was Z GÓRY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widzę, że przynajmniej w jednym się zgadzamy:JE*AC DRESIARZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...